Nepřehlédněte...

Vážení zákonní zástupci, po dobu hlavních prázdnin (30. června – 31. srpna 2018) bude školní družina po projednání se zřizovatelem uzavřena.
Zpět
17.11.2017, Michaela Šicová

Projekt 5.A/B – Tongue Twisters

Tento projekt je určen dětem ve věku 9–12 let. Jazykolamy jsou skvělý způsob, jak pomoci dětem zlepšit jejich výslovnost v angličtině. Hlavním cílem projektu je odstranit u žáků bariéry k mluvení cizím jazykem. Naučit se nějaké jazykolamy v různých evropských jazycích by mohla být pro žáky také zábava a skvělá zkušenost. Co jsme už dokázali a naše další projektové plány najdete na https://twinspace.etwinning.net/44365/home.

Jedním z úkolů v tomto projektu bylo vytváření společného příběhu na pokračování. Hlavní hrdinové Zbelutka a Sadkow na své cestě poznávají všechny projektová města, a tak naši žáci vymysleli příběh z Mostu. Najdete ho v 6. kapitole knihy. Červeně zvýrazněná slova žáci museli do story zakomponovat. Většinu ilustrací žáci namalovali.

Book titled 'Here's the place for the title'Read this free book made on StoryJumper

Projekt byl oceněn Certifikátem kvality nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Je to velký úspěch pro žáky i paní učitelku.

Fotogalerie