Zpět
16.06.2023, Michaela Šicová

Olympiáda mateřských škola a přípravné třídy

Je již tradicí, že se v měsíci červnu koná každoročně olympiáda mezi dětmi MŠ Malíka, Kříže, Komořanská a přípravné třídy naší školy.

Letos nám počasí přálo, a tak se olympiáda mohla uskutečnit na školním hřišti. Děti si užily jak soutěžních disciplín (běh na 60 m, běh na 200 m, hod tenisovým míčkem a skok daleký z místa), tak i sportovních a zábavných úkolů, které měly vyplnit čas, kdy čekaly na výsledky svého snažení.

A jak to letos všechno dopadlo? 4. místo získaly děti z MŠ Kříže, na 3. místě se umístily děti MŠ Komořanská, 2. místo patří dětem MŠ Malíka a 1. místo a putovní pohár vyhrály tento rok děti přípravné třídy naší školy.

Moc děkujeme paní učitelce, paní asistence a všem vybraným žákům třídy 9. A za pomoc s přípravou a organizací celé olympiády. Olympiáda se vydařila a již teď se všichni těšíme na další v příštím školním roce.