Nepřehlédněte...

Vážení zákonní zástupci, po dobu pololetních a jarních prázdnin (31. ledna – 9. února 2020) bude školní družina po projednání se zřizovatelem uzavřena.
Zpět
01.03.2019, Michaela Šicová

Čtvrtá návštěva předškoláků ve škole

Ve středu 27. února se předškoláci v naší škole naučili anglickou písničku. Zpívali s radostí a nadšením a rodiče je za jejich snahu odměnili hlasitým potleskem. Pracovní list k písničce, ve kterém předvedli, že dobře znají zvířátka, se jim také povedl.

Rodiče měli možnost zhlédnout hravou formu výuky angličtiny na naší škole. Prvňáčci předvedli vše, co je učitelé anglického jazyka za půl roku naučili. A věřte, že toho je opravdu hodně a děti to baví.

Těšíme se na další setkání, které se uskuteční ve středu 6. března. Budeme si s dětmi hrát :-)

Paní učitelky budoucích prvních tříd a přípravky

Fotogalerie