Nepřehlédněte...

Vážení strávníci, z technických důvodů budeme od 16. 3. 2026 vařit pouze oběd číslo 1. Děkujeme za pochopení.
Zpět
30.05.2024, Michaela Šicová

Zahradníci v 5. oddělení školní družiny

V polovině měsíce dubna 2024 jsme si v naší družině zkusili zasadit semínka balkonových rajčátek. O semínka jsme se starali – zalévali jsme je, otáčeli je za sluníčkem. Rostlinky nám pěkně vyrostly, a tak si je děti nejprve přesadily do rozložitelných květináčků a poté odnesly domů. Doufám, že si na nich v létě pochutnají.

Šmídová Lenka, vychovatelka 5. oddělení ŠD

Fotogalerie