Nepřehlédněte...

Vážení strávníci, z technických důvodů budeme od 16. 3. 2026 vařit pouze oběd číslo 1. Děkujeme za pochopení.
Zpět
06.05.2026, Michaela Šicová

Stavění májky a vítání jara na mosteckém náměstí

Ve čtvrtek 30. dubna se žáci 5., 6. a 7. oddělení školní družiny zúčastnili akce Stavění májky a vítání jara na 1. náměstí v Mostě.

Pro školní družiny byl připraven bohatý doprovodný program plný zábavy a tvoření. Děti si mohly vyrobit májku a Morenu, které byly symbolem celé akce. Součástí programu bylo také taneční vystoupení, při kterém si děti vyzkoušely různé tance a užily si spoustu pohybu a legrace.

Celá akce se velmi vydařila a dětem se program moc líbil. Odcházely plné dojmů a hezkých zážitků. Za krásně připravený program moc děkujeme a těšíme se na další podobné akce.

Fotogalerie