Nepřehlédněte...

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si vás upozornit, že na webových stránkách byly aktualizovány informace k zápisu do první třídy pro školní rok 2022/2023.
Zpět
25.04.2022, Michaela Šicová

Projekt Mléko do škol

Naše škola je již mnoho let zapojena do projektu Mléko do škol. V rámci tohoto projektu žáci naší školy dostávají několikrát měsíčně zdarma zdravé české mléčné výrobky. Dne 21. dubna měli žáci  1.–4. tříd možnost ochutnat nejen ochucená mléka, ale i několik druhů sýrů – eidam, kralevic, goudu, žervé s paprikou, žervé s pažitkou a čerstvý sýr imperiál. Na ochutnávku se děti velmi těšily a bylo to pro všechny zpestřením běžného dne. Dětem nejvíce chutnala všechna ochucená mléka, mezi sýry se stala vítězem plátková gouda a imperiál. Děkujeme organizátorům projektu a těšíme se na další ochutnávku.

Mgr. Iveta Dufková

Fotogalerie