Zpět
25.06.2024, Michaela Šicová

Olympiáda mateřských škol a přípravné třídy

Letošní olympiáda mezi přípravnou třídou a mateřskými školkami se konala 12. 6. 2024 na hřišti naší školy. 

Děti soutěžily v disciplínách skok daleký z místa, hod tenisovým míčkem, běh na 60 m a běh na 200 m. Nejlepší si z tohoto klání odnesli samozřejmě medaile, ale ani ostatní nezůstali bez odměny – další medaile je čekaly za celkové umístění školek a nezapomnělo se ani na tu pamětní se školním logem. Během sčítání výsledků si děti vyzkoušely ještě další olympijské disciplíny – basketbal, florbal, fotbal, hod diskem, lukostřelbu, moderní gymnastiku s obručí a jízdu na koni, stolní tenis (přenášení míčků na pálce).

A jak to letos všechno dopadlo? 1. místo a putovní pohár získala MŠ Malíka, 2. místo přípravná třída naší školy, 3. místo MŠ Komořanská a 4. místo MŠ Kříže. Trošku nás při předávání medailí zradilo počasí, protože začalo pršet, ale to nám sportovní nadšení ani dobrou náladu nezkazilo. Olympiáda se nám líbila a všichni jsme si ji pěkně užili.

Fotogalerie