Nepřehlédněte...

Vážení zákonní zástupci, po dobu ředitelského volna a hlavních prázdnin (27. června – 31. srpna 2022) bude školní družina po projednání se zřizovatelem uzavřena.
Zpět
09.06.2017, Michaela Šicová

Máme za sebou další super vydařenou akci... v pořadí druhý školní výlet třídy 4.B

V pátek 9. června se třída 4.B vydala na školní výlet do Mirakula. Všechno se nám bezchybně vydařilo, počasí víc než jen přálo, pan řidič byl moc milý, oběd všem velice chutnal a celé Mirakulum bylo jednoduše dokonalé.

Jelikož bylo nespočet možností, kde mohly děti řádit, bylo skoro nemožné vyfotit je všechny v akci. Podzemní chodby pod atrakcemi děti řádně prozkoumaly a myslím, že se v nich i pěkně vykřičely. Ať už to byly obří houpačky, ve výškách postavené síťové cesty, obří skluzavky, velikánské skákací trampolíny, kolotoč nebo podzemní labyrint chodeb, nenašel se nikdo z dětí, kdo by atrakce nevyzkoušel!

Na návrat se nám nechtělo ani pomyslet, přesto jsme před čtvrtou hodinou odpoledne nasedli do autobusu a vydali se domů. Na zpáteční cestě do Mostu byly děti tak unavené, že většina z nich cestu spokojeně prospala. Věřím, že zážitek z tohoto výletu v dětech zůstane po dlouhou dobu.

Fotogalerie