Nepřehlédněte...

Vážení zákonní zástupci, po dobu velikonočních prázdnin (28. března 2024) bude školní družina po projednání se zřizovatelem uzavřena.
Zpět
25.06.2019, Michaela Šicová

Evropská jazyková cena Label

 

V úterý 24. června v Praze na proběhlo slavnostní vyhlášení Evropské jazykové ceny Label za rok 2019. Jsme velmi hrdí, že jsme na tuto cenu dosáhli díky mezinárodnímu projektu „Překročme společně hranice základního vzdělávání“ aneb „Let´s cross the boundaries of Primary education together“. Seznam všech úspěšných projektů z celé České republiky můžete najít přímo na stránkách Domu zahraniční spolupráce.

Cílem Evropské jazykové ceny Label je podpořit nové a výjimečné aktivity v oblasti jazykového vzdělávání, propagovat je mezi odbornou veřejností a inspirovat ostatní k zavádění takových aktivit do jazykové výuky.

Rádi bychom tímto poděkovali Všem žákům a pedagogům nejen z naší školy, ale i z partnerských škol z Německa, Dánska, Španělska, Chorvatska a Řecka, bez nichž by tento projekt nemohl být tak úspěšný. Věříme, že na naší škole budeme v mezinárodních projektech pokračovat, neboť rozvoj jazykových dovedností je jednou z našich priorit.

Fotogalerie