Nepřehlédněte...

Vážení strávníci, z technických důvodů budeme od 16. 3. 2026 vařit pouze oběd číslo 1. Děkujeme za pochopení.
Zpět
09.04.2024, Michaela Šicová

Únorové a březnové tvoření v 1. oddělení školní družiny

V únorovém tvoření jsme se věnovali masopustu. Březnové obrázky a výrobky se týkaly blížících se velikonočních svátků. Vše se nám povedlo podle našich představ. Tvoření nás moc baví.

Fotogalerie