Nepřehlédněte...

Po domluvě s fotografem se vzhledem k předpokládané nepřízni počasí přesouvá fotografování třídních kolektivů na středu 29. 5. a čtvrtek 30. 5. 2019.Děkujeme za pochopení.
Zpět
08.01.2019, Michaela Šicová

Náš vodní svět

Deset čtvrtečních dopolední naše třída 4. A docházela na 3. ZŠ v Mostě, kde jsme prožívali svá vodní dobrodružství v rámci výuky plavání. Ujaly se nás vždy dvě skvělé a usměvavé plavčice Lucka a Lucka.

Své první zkušenosti s tímto kurzem jsme načerpali již v loňském roce, ale teprve letos to byla úplná paráda. V hodinách jsme procvičovali různé styly plavání, jako např. kraul nebo znak. Často přišlo na řadu i potápění pod vodou a ploutvičky se staly našimi kamarádkami. Velkými pomocníky nám byly i různé plavecké pomůcky, které nám při výuce dost pomáhaly, a tak se z nás za deset týdnů stali doslova delfíni, vodní želvičky a jiní vodní živočichové. Opravdu jsme si to vždy perfektně užili.

Moc děkujeme za možnost se těchto kurzů zúčastňovat. Velký dík patří oběma plavčicím – za obrovskou trpělivost a chuť nás něco nového naučit. Rozhodně si své díky zaslouží i naše paní učitelka Leona Štěpánková, která každé čtvrteční dopoledne doslova trpěla v plavecké hale velkým horkem.

za žáky 4. A Daniela Vnenková

Fotogalerie