Vážení zákonní zástupci, po dobu hlavních prázdnin (29. června – 1. září 2019) bude školní družina po projednání se zřizovatelem uzavřena.
Zpět
09.10.2019, Michaela Šicová

Bronz z MČR a úspěch na Slovensku

Velmi zostra začal školní rok pro hráče školního týmu stolního hokeje. Daniel Donát (9. A) a Emma Černá (5. A) hráli v Prešově mezinárodní mistrovství Slovenska v táhlovém hokeji Chemoplast. Dan byl první mezi juniory a celkově čtvrtý. Díky tomu se dostal ve své kategorii na druhou příčku celoroční soutěže Česko-slovenský pohár. Emma proklouzla do první desítky a získala hodnotné mezinárodní herní zkušenosti.

Oba se pak na konci září účastnili i mistrovství České republiky družstev ve stejné disciplíně. Dan si zahostoval v pořadatelském týmu Chameleons Pečky a právě díky jeho skvělému výkonu se pečečtí vyšvihli až na pátou příčku celkového pořadí. Ve čtvrtfinále přitom hodně potrápili favorizované mostecké Černé zlobry, za něž nastoupila Emma Černá. Ta se svým týmem nakonec vybojovala bronzové medaile.

Školní stolní hokejisté ve svém nabitém programu pokračují již o tomto víkendu. Čeká je největší mezinárodní turnaj Czech Open ve šprtci, který pořádá BHC Most ve spolupráci s místním SVČ. V rámci United Energy víkendu stolního hokeje je čekají i turnaje v air-hockeyi a táhlovém hokeji Chemoplast.